Vrnitev na začetek foruma

WTL
napisal Jože April 10, 2018, 10:45 pm
Slavko, razumem vse težave, vendar WTL tekme pri meni nikakor ne delujejo.Danes sem se ponovno prijavil in po pritisku na tipko - v redu sem dobil izpis - nepravilna prijava. Po ponovnem poizkusu pa mi na ekranu piše, da sem partijo za WTL za danes že izkoristil. Vse partije do 7. 04 so bile v redu - od takrat jaz tega portala ne morem uporabljati. Upam na kakšno pomoč in hvala za razumevanje.
napisal Slavko April 12, 2018, 5:23 am
Tekmovanje za WTL sem testiral z verzijo 1.6603 in deluje v redu. Kdor ima še kakšne težave z WTL, naj mi piše na email in sledi navodilom.
napisal Gilbertos April 13, 2018, 1:49 am
Tudi jaz imam to verzijo, vendar mi v štiri nikakor ne vpiše doseženih točk.Kar naprej mi ponavlja da poskusi znova čez dve minuti.Vendar jih nikakor ne morem.To se dogaja od 8.4 naprej, ali pa mi napiše, da sem igro za WTL že odigral.
V tri pa mi deluje normalno.
napisal Slavko April 13, 2018, 4:59 am
Zdaj sem dal gor še eno verzijo 1.6604, kjer sem povečal čas za izmenjavo podatkov s strežnikom. Poskusite, če bo kaj bolje ...
napisal MAREK April 17, 2018, 1:48 am
Imam instalirano verzijo 1.6604. Tekmovanje WTL v 4 ni mogoce. Pise mi, da gre za napako pri dostopu do streznika. Podobno je bilo tudi v prejsnjih dneh, tudi se pri verziji 1.6603. Nekajkrat sem igro v 3 ali v 4 celo odigral do konca, vendar vpis tock ni bil mogoc, ravno tako zaradi napake pri dostopu do streznika.
Lp
napisal vigy April 19, 2018, 11:50 pm
Imam instalirano zadnjo verzijo, vendar mi že večkrat ta mesec ne vpiše doseženih točk. Kar naprej mi ponavlja da poskusi znova čez dve minuti. Če kliknem kaj drugega mi pa napiše, da sem igro za WTL že odigral.
LP
napisal Slavko April 20, 2018, 5:04 am
Naslednji teden je predvidena še ena verzija 1.6606, kjer bodo še nekoliko povečani časi za izmenjavo podatkov med spletnim strežnikom in programom tarok. Vendar tudi ta popravek verjetno ne bo rešil problema pri tistih, ki imate računalnike 'prezabasane' z neželeno in drugo nepotrebno programsko opremo. Tisti, ki imate probleme, se obrnite preko e-maila na mene, da si na daljavo (Teamviewer) ogledam problem in skupaj rešimo težavo.
napisal zagi1 April 21, 2018, 8:06 pm
Tudi meni ne deluje zadnja verzija.Celo odigraš partijo, točk ne prikaže, naslednja igra ni možna.težave so samo pri WTL.
napisal Slavko April 23, 2018, 9:01 pm
Glede na to, da večina še vedno ne more igrati oz. vpisati WTL točk, pripravljam novo poenostavljeno proceduro za vpis točk. Torej kakšen dan še počakajte oz. do takrat poskušajte pred igro za WTL na novo zagnati računalnik, stopirajte nepotrebne programe in šele nato poskušajte odigrati WTL.
napisal Nikakor ne morem posodobiti računalnika April 26, 2018, 1:25 am
napisal Slavko April 26, 2018, 5:07 am
Direktna povezava za inštalacijo programa je:
http://www.etarok.com/dol/taroksetup.exe
Navodilo pa se nahaja na tej strani:
http://www.tarok.net/prenos.php
napisal vigy May 7, 2018, 10:56 pm
Pravkar sem odigral tekmo v 3 za WTL in točk mi noče vpisati, čeprav sem naredil vse kot je treba, tudi na novo zagnan PC. Izpiše mi:
Napaka:
Točke morda niso vpisane.
Klikni POSKUSI ZNOVA.


napisal vigy May 7, 2018, 10:58 pm
07.05.2018
Po Kliku na POSKUSI ZNOVA pa se izpiše:
Danes je že bila odigrana tekma za WTL.
Točke ne bodo pripisane.
napisal VIGY May 7, 2018, 11:02 pm
07.05.2018
Ko pa sem šel pogledat na lestvico WTL so bile točke te igre kljub temu pripisane. OK
Lp
napisal Gornik December 5, 2018, 5:40 am
Kaj je šlo narobe,da današnje kolo p3
4 12 ni bilo odigrano?
napisal Slavko December 5, 2018, 6:09 pm
Povprašaj skrbnico lige.
Izpolni prazna polja in napiši repliko:
Ime:
Odgovor:
Verifikacijska koda: