Vrnitev na začetek foruma

Spoštovani igralci taroka
napisal MANI January 16, 2015, 1:26 am
Že dalj časa opažam,da nekateri igralci taroka gredo čez vso mejo minimalnega kulturnega obnašanja.Kolikor mi je znano,da je to ljubiteljsko igranje taroka,za ostale genije taroka pa obstaja liga taroka,če mislijo da preraščajo znanje nas amaterjev.Pišem predvsem za določene posameznike,ki te med igro,ko storiš napako,žalijo s takimi izrazi,da resno pomisliš,ali ni s to osebo resno kaj narobe???Na moji prijavi igra vsaj 5 oseb,nakateri dobro ,nekateri manj uspešno,vendar je vseeno to samo igra.Nekateri pri katerih misliš ,da jim je edina stvar na svetu samo tarok,če storiš napako,te poleg žalitev še blokirajo ali te več ne sprejmejo v igro.Med temi geniji je veliko oseb takih ,ki se skrivajo za figurcami in nimajo objavljenih svojih slik.Naša skupina bo še naprej igrala ljubiteljsko tarok,kljub nekaterim prenapetežem,kajti tudi s svojim primitivnim obnašanjem,me morejo iznitiči lepote te igre..Pa lep dan še naprej vsem...MANI
napisal Rozica April 4, 2015, 9:00 pm
Se strinjam. Predlagam, da take dodamo na kakšno listo na forumu, npr.: Tisti, ki vedo vse:in jih naštejemo. Mene je zadnjič nekdo, ki sem ga prijazno sprejela za mizo, potem grdo nadrl, pa sploh ne vem, kaj sem naredila narobe.
napisal Miha April 30, 2015, 4:16 pm
Tudi jaz se strinjam, da je takšno obnašanje nespremenljivo
napisal Britva May 3, 2015, 3:17 am
Se popolnoma strijam s tabo Mani
Izpolni prazna polja in napiši repliko:
Ime:
Odgovor:
Verifikacijska koda: